Posted in: roboty sprzątające

Robot ECOVACS DEEBOT T9 – niezawodna pomoc w codziennych porządkach

5/5 - (6 votes)

Zadbane i czyste podłogi sprawiają, że funkcjonowanie w domu jest dużo bardziej przyjemne. Z pewnością warto znaleźć sposób, dzięki któremu można uzyskać oczekiwany efekt bez utraty czasu oraz wysiłku. Postaw na Robot ECOVACS DEEBOT T9, a na pewno się nie zawiedziesz. W kolejnych akapitach znajdziesz kilka najważniejszych powodów, dla których warto zdecydować się na niezawodną pomoc w codziennych porządkach.

Robot ECOVACS DEEBOT T9 – moc funkcji dla wygody

Śmiało można powiedzieć, że robot ECOVACS DEEBOT T9 to rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających osób. Dzisiaj, gdy tempo życia jest intensywne a obowiązki wymagające, warto skorzystać z rozwiązań ułatwiających zadbanie o czystość w domu. Robot jest wyposażony w wiele przydatnych funkcji, dzięki którym zadbanie o czystość i stan podłóg to nic trudnego. Najważniejsza zaleta tego sprzętu to możliwość czyszczenia zarówno na sucho, jak i na mokro. Czytaj dalej, a dowiesz się, jakie jeszcze przydatne funkcje oferuje ten sprzęt.

Funkcja mopowania

Dobrze oczyszczona i lśniąca podłoga? Z robotem ECOVACS DEEBOT T9 to możliwe i proste. Jedną z najważniejszych opcji jest funkcja mopowania, dzięki której powierzchnia może być dobrze oczyszczona. W zestawie znajduje się aż 10 jednorazowych nakładek do mopowania, które wykonane są z mikrofibry. Warto pamiętać, że materiał ten bardzo dobrze zbiera kurz i inne zanieczyszczenia, co gwarantuje wysoką jakość sprzątania. Na uwagę zasługuje także cicha praca urządzenia.

Funkcja odświeżania powietrza

Przyjemny i delikatny zapach unoszący się po sprzątaniu? Funkcja odświeżania powietrza to kolejna opcja, dla której warto skorzystać z pomocy robota. W zestawie dostępne jest niewielkie pudełko, w którym znajduje się moduł odświeżający. Kapsułka umieszczona w odświeżaczu może posłużyć na 60 godzin użytkowania. W ofercie dostępne są aż 3 zapachy do odświeżania powietrza.

Czyszczenie z użyciem silnych wibracji

Jedną z największych zalet robota ECOVACS DEEBOT T9 jest skuteczność oczyszczania powierzchni. Urządzenie wykorzystuje silne, ale jednocześnie nieszkodliwe dla czyszczonego podłoża wibracje. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości oraz efektywności, ten robot spełni Twoje oczekiwania. Warto wspomnieć również o tym, iż robot jest wyposażony w funkcję automatycznego powrotu do bazy oraz wygodny programator pracy urządzenia.

Aplikacja z funkcją 3D 

Sterowanie smartfonem w przypadku robota ECOVACS DEEBOT T9 jest bardzo łatwe. Wystarczy pobrać intuicyjną w obsłudze aplikację ACOVACS HOME. To właśnie dzięki niej można zaprogramować urządzenie, a także je kontrolować. W aplikacji dostępne są różne tryby:

  • Automatyczny – ten tryb pozwala robotowi swobodnie poruszać się po pomieszczeniach w domu, skanować je oraz tworzyć mapę.
  • Area – trzeba wybrać ten tryb, aby urządzenie zajęło się czyszczeniem wyznaczonego przez użytkownika pomieszczenia.
  • Custom – to tryb spersonalizowany. Wystarczy zaznaczyć obszar, który robot ma posprzątać, a urządzenie zajmie się resztą.

Dzięki powyższym trybom można łatwo i szybko wyznaczyć robotowi strefę do sprzątania. Wygodę korzystania z aplikacji docenią szczególnie osoby, które żyją szybko i intensywnie.

ECOVACS DEEBOT T9 – urządzenie pełne zalet

Robot ECOVACS DEEBOT T9 spełni nawet największe wymagania. Jest bardzo wygodny w obsłudze, aplikacja służąca do sterowania jest intuicyjna, a urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji. Ważne zalety tego robota to także wysoka moc ssąca, wydajność, długość pracy, solidne wykonanie, a także wysoka jakość sprzątania. Jeśli potrzebujesz skutecznej pomocy w zamiataniu, odkurzaniu oraz mopowaniu, to urządzenie spełni Twoje oczekiwania.