Posted in: Poradnik

Pekao – kody SWIFT, IBAN

Rate this post

Pekao to jeden z największych banków w Polsce, oferujący szeroki zakres usług finansowych. Bank posiada sieć oddziałów na terenie całego kraju, dzięki czemu można łatwo skorzystać z jego usług.

Pekao oferuje swoim klientom możliwość korzystania z kont osobistych, rachunków firmowych, a także kredytów i pożyczek.

Dzięki temu, że bank posiada wiele atrakcyjnych ofert, każdy może znaleźć coś dla siebie.

Pekao – numer SWIFT

Pekao SA jest polskim bankiem komercyjnym, który działa od 1929 roku. Pekao jest częścią grupy UniCredit, jednego z największych banków w Europie. Pekao ma ponad 5 milionów klientów i ponad 16 tysięcy pracowników. Bank ma sieć oddziałów w całej Polsce oraz zagranicznych placówek w Londynie, Pradze, Wilnie i Moskwie.

Pekao SA posiada numer SWIFT/BIC: PKOPPLPWXXX. Numer ten jest potrzebny do międzynarodowych transakcji bankowych oraz przelewów. Aby wykonać przelew do Pekao SA należy użyć numeru IBAN: PL61124020170000322200210126.

Pekao – numer IBAN

Pekao to polska bank, który ma swoje oddziały w całym kraju. Jest on jednym z największych banków w Polsce pod względem liczby klientów i obrotów. Pekao oferuje swoim klientom rachunki osobiste, karty kredytowe, pożyczki, a także inne usługi finansowe.

Pekao posiada numer IBAN, który jest niezbędny do realizacji przelewów międzynarodowych. Numer IBAN składa się z 26 cyfr i liter, a jego pełna nazwa to International Bank Account Number. Pekao – kody SWIFT, IBAN to dwa elementy, które są potrzebne do realizacji przelewu zagranicznego.

Adres Pekao do przelewu:

Pekao SA jest polskim bankiem komercyjnym, należącym do grupy Banku Polskiej Spółdzielczości. Pekao SA obsługuje ponad 8 milionów klientów indywidualnych oraz ponad 200 tysięcy firm. W ofercie banku znajdują się m.in.: konta osobiste, lokaty, kredyty, a także produkty inwestycyjne i ubezpieczeniowe.

Aby wykonać przelew na konto w Pekao SA, potrzebny jest numer rachunku bankowego (IBAN) oraz kod SWIFT banku (PKO PPL PW). Można także skorzystać z usługi Przelew24, dostępnej na stronie internetowej banku.