Posted in: roboty sprzątające

Recenzja Roborock S7 MaxV- doskonały robot w zasięgu Twoich rąk

5/5 - (7 votes)

Każdy z nas marzy o pięknym, zadbanym i przede wszystkim czystym wnętrzu. Jednak niejednokrotnie brakuje nam czasu na sprzątanie. Z pomocą przychodzi Roborock S7 MaxV w kolorze czarnym. To nowoczesne urządzenie, które zostało wyposażone w wiele różnorodnych funkcji, zachwyca nas swoim nowoczesnym designem, ale przede wszystkim maksymalną funkcjonalnością. Jaki jest Roborock S7 MaxV? Przyjrzyjmy się mu z bliska.

Krótka charakterystyka Roborock S7 MaxV

Robot S7 MaxV jest modelem bardzo dobrze wyposażonym, a jego użytkowanie robi wrażenie nawet na najbardziej wymagających użytkownikach. Doskonała specyfikacja techniczna, nienaganny, innowacyjny design oraz co najważniejsze- perfekcyjne wykonanie swojej pracy sprawia, że Roborock S7 MaxV to urządzenie godne polecenia, które przyniesie nam nieocenioną pomoc w utrzymaniu perfekcyjnego porządku naszych mieszkań, domów czy przestrzeni biurowych w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej. 

Co potrafi Roborock S7 MaxV?

Prezentowany model odkurza oraz mopuje. To sprawia, że robot jest w stanie uporać się z wieloma, najbardziej uporczywymi zabrudzeniami. Co więcej, dzięki stacji dokującej robot automatycznie czyści pojemnik na kurz oraz myje mopa. To sprawia, że urządzanie posprząta zadaną mu przestrzeń,a następnie sam przygotuje się do kolejnej pracy. Moc ssania 5100 Pa sprawia, że robot z łatwością pochłania kurz, paprochy i inne zanieczyszczenia. Pojemnik na wodę o pojemności 200 ml oraz na kurz o wielkości 400 ml, pozwalają na umycie oraz odkurzenie także sporej wielkości powierzchni. Co więcej, kamera RGB z diodą doświetlającą, system laserowego mapowania pomieszczeń, czy omijanie przeszkód o szerokości od 5 cm i wysokości od 3 cm, to tylko przykłady funkcji, które posiada Roborock S7 MaxV. Robot posiada także wbudowany mikrofon, dzięki czemu może rozmawiać ze swoimi domownikami. Akumulator 5200 mAh zapewnia doskonałą żywotność urządzenia.

Doskonałe zarządzanie urządzeniem sprzątającym 

Robotem możemy sterować z poziomu własnego smartfona (przy pomocy aplikacji Roborock dostępnej na Androida oraz IOS czy aplikacją Mi Home). Wyposażone jest w Wi-Fi, dzięki czemu bezprzewodowo wykonuję zadaną pracę. Adaptacyjne algorytmy tras czy automatyczne rozpoznawanie pomieszczeń doskonale ułatwiają pracę. Co więcej, robot posiada funkcję zapisu czterech map, dzięki czemu jednorazowe zaprogramowanie sprawi, że nasz robot będzie wyręczał nas z wielu obowiązków bez konieczności ciągłego wyznaczania zadań. Mapowanie pomieszczeń w wybranej aplikacji pozwala na dodawanie wirtualnych ścian, stref zabronionych, stref bez mopowania i innych. By praca stała się maksymalnie wydajna robot sugeruję nam także kolejność sprzątania. Możemy dowolnie konfigurować m.in. harmonogram czyszczenia, moc opróżniania pojemnika na kurz i inne. Prace robota możemy obserwować poprzez podgląd video, jak również możemy prowadzić połączenia z poziomu robota.

Jak działa Roborock S7 MaxV?

Roborock S7 MaxV w kolorze czarnym wyposażony został w system kamer, zderzak, czujniki, wylot powietrza, system szczotek (turboszczotka i szczotki boczne) oraz  ściereczkę mopującą. Główna szczotka wykonana z gumy doskonale sprawdza się zarówno podczas odkurzania dywanów, jak i twardych podłóg. Szczotki są łatwe do utrzymania w czystości, dzięki braku włosa.

Roborock S7 MaxV zachwyca nas także nowoczesnym designem. Płaski robot o owalnych kształtach w kolorze głębokiej czerni, z intuicyjnym interfejsem oraz różną mocą odkurzania czy mopowania, doskonale wpiszę się w każde indywidualne potrzeby i oczekiwania. Przekonaj się o tym osobiście i ciesz się doskonałą czystością każdego dnia.